Speciale zorg: het zorgteam

Een zorgleerling krijgt extra ondersteuning van het zorgteam. Op elke leslocatie is een zorgteam. Dit team heeft alle zorgleerlingen in beeld. Het team kan bestaan uit een zorgcoördinator, de voorzitter van dit team en een aantal specialisten zoals een counselor, remedial teacher, schoolmaatschappelijk werkende, orthopedagoog en een individueel traject begeleidster.

Het zorgteam kan meer specialistisch hulp bieden aan leerlingen met leerbelemmeringen en sociaal emotionele problemen en/of gedragsproblemen.

Het zorgteam komt regelmatig bij elkaar en bespreekt dan de zorgleerlingen.

 

Zes keer per jaar wordt het team uitgebreid met specialisten van buitenaf: de wijkagent, de schoolarts en de leerplichtambtenaren uit de verschillende gemeenten.

 

Wanneer wij de juiste interne zorg niet kunnen bieden, is het mogelijk dat de zorgleerling voor een tijdelijke periode naar onze Rebound voorziening wordt gestuurd in de gemeente Roosendaal.

print pagina