• Kalender schooljaar 2019-2020

Kalender schooljaar 2019-2020

Wanneer?

di 28 januari 2020
Film op school: Frozen 2

wo 29 januari 2020
Drums & Samples voor alle klassen 2

do 30 januari 2020
Voorleeswedstrijden brugklas

do 30 januari 2020
Kunst algemeen excursie Eindhoven

vr 31 januari 2020
Wielerclinic Jumbo-Visma

di 4 februari 2020
Markland Makes Music

wo 5 februari 2020
Ouderavond examenklassen

wo 12 februari 2020
Presentatieavond PWS H5/V6

vr 14 februari 2020
Film op school: filmavond voor ouders

di 18 februari 2020
HOM (Avans) middag H4

do 20 februari 2020
Carnavalsbal

do 20 februari 2020
CKV-filmvestival vmbo 3, havo 4, vwo 4, vwo 5 / Excursie DNB/AEX H5eco/beco

dagelijks
24 februari 2020 t/m 28 februari 2020
Voorjaarsvakantie

ma 2 maart 2020
Studieochtend 3 van 8.30 - 11.45 uur lesvrij

di 3 maart 2020
Aanmelden 1e ronde

wo 4 maart 2020
Aanmelden 2e ronde

do 5 maart 2020
bezoek/rondleiding 2 mavo-kader bij afdeling bgl

vr 6 maart 2020
Regionale voorleeswedstrijd

ma 9 maart 2020
Film op school:

dagelijks
9 maart 2020 t/m 13 maart 2020
Stage mavo 3

di 10 maart 2020
Voorlichting keuze gymnasium OGA1 (ouders en leerlingen)

dagelijks
11 maart 2020 t/m 12 maart 2020
Herkansingen SE bgl

dagelijks
16 maart 2020 t/m 20 maart 2020
SE-week M4H5V6

wo 18 maart 2020
Ervaringsavond mavo 2 en bgl 2

dagelijks
18 maart 2020 t/m 19 maart 2020
Excursie Rotterdamse haven mavo 3

wo 18 maart 2020
Voorlichting havo2 en havo3 afstroom mavo

dagelijks
23 maart 2020 t/m 27 maart 2020
Snuffelstage OKM2

dagelijks
25 maart 2020 t/m 26 maart 2020
Ouderavond (excl. examenklassen)

ma 30 maart 2020
Start CSPE bgl tot 19 juni

do 2 april 2020
Girlsday

vr 3 april 2020
Kleinkunstig vmbo 3 (CKV)

dagelijks
6 april 2020 t/m 9 april 2020
Flexweek / Meerdaagse reizen / Citotoetsen tweejarige brugklassen / Projectweek wetenschapsoriƫntatie vwo 4

dagelijks
6 april 2020 t/m 17 april 2020
Examens beroepsbegeleidende leerwegen

dagelijks
6 april 2020 t/m 10 april 2020
CSPE voor bgl 4 kader

vr 10 april 2020
Laatste dag meerdaagse reizen / studiedag

ma 13 april 2020
Tweede Paasdag / Start periode 4

dagelijks
14 april 2020 t/m 17 april 2020
LOB-stage voor bgl 3 BK

dagelijks
14 april 2020 t/m 17 april 2020
CSPE voor bgl 4 basis

di 14 april 2020
Excursie Amsterdam H4, V4 / CKV werkbezoek Amsterdam H4, V4

wo 15 april 2020
Excursie Amsterdam M4

dagelijks
20 april 2020 t/m 1 mei 2020
Meivakantie

ma 4 mei 2020
Studiedag / examentraining MHV

di 5 mei 2020
Bevrijdingsdag

wo 6 mei 2020
Examentraining MHV / Excursie Rotterdam OKM1 / Tweedaagse excursie VH3

do 7 mei 2020
Tweedaagse excursie VH3

dagelijks
7 mei 2020 t/m 25 mei 2020
CSE 1 (examens MHV)

wo 13 mei 2020
Excursie Antwerpen OKM2 / excursie Rotterdam bv/bio MH1/HV1 en GA1 / excursie Xanten gymnasium G1 en G5

do 14 mei 2020
Excursie Rotterdam bv/bio MH/HV1 / excursie Technopolis/Mechelen MH2, HV2 en OGA2

ma 18 mei 2020
Film op school:

do 21 mei 2020
Hemelvaartsdag

vr 22 mei 2020
vrijdag na Hemelvaartdag (vrij)

wo 27 mei 2020
Sportdag leerjaren 1, 2, 3

ma 1 juni 2020
Tweede Pinksterdag

wo 3 juni 2020
Aanmelden tweede ronde

vr 5 juni 2020
Galabal

di 9 juni 2020
Open Podium

wo 10 juni 2020
Uitslag CSE 1 (examens tijdvak 1)

dagelijks
15 juni 2020 t/m 17 juni 2020
CSE II (examens 2e tijdvak)

dagelijks
17 juni 2020 t/m 13 juni 2020
Toetsvrije periode

wo 17 juni 2020
Kennismakingsmiddag nieuwe brugklassers

do 18 juni 2020 08:30-11:45u
Studieochtend 4 (lesvrij)

dagelijks
24 juni 2020 t/m 30 juni 2020
SE-week 4 / PWW alle afdelingen

do 25 juni 2020
Boeken inleveren examenkandidaten / uitslag examens 2e tijdvak

do 2 juli 2020
Schoolreisje 1, 2, 3

vr 3 juli 2020
lesvrij

ma 6 juli 2020
boeken inleveren overige klassen / inzien toetsen

dagelijks
8 juli 2020 t/m 9 juli 2020
Diploma-uitreikingen

do 9 juli 2020
Rapport ophalen

dagelijks
13 juli 2020 t/m 21 augustus 2020
Zomervakantie